DZIECIĘCA LIGA ORLIKA SALOS 2017 ZAKOŃCZONA!!

Zakończyła się pierwsza edycja Dziecięcej Ligi Orlika Salos 2017 w rocznikach 2007 i 2008.

W grupie 2007 udział wzięło 6 drużyn w pięciu turniejach. Po pięciu turniejach klasyfikacja wygląda następująco:

1 miejsce - AP Młode Talenty - 30 pkt.

2 miejsce - AS Orlik Złotoria - 25 pkt.

3 miejsce - Salos Toruń - 21 pkt.

4 miejsce - AS Orlik Toruń - 13 pkt.

5 miejsce - FC Toruń - 9 pkt.

6 miejsce - Pomorzanin Toruń - 8 pkt.

Grupa 2008 liczyła pięć drużyn. Końcowa klasyfikacja:

1 miejsce - AP Młode Talenty - 24 pkt.

2 miejsce - AS Orlik Toruń - 18 pkt.

3 miejsce - Salos Toruń - 12 pkt.

4 miejsce - Pomorzanin Toruń - 11 pkt.

5 miejsce - Football Academy - 10 pkt.

Po turniejach odbyło się uroczyste zakończenie z nagrodami. Pierwsze trzy drużyny zostały nagrodzone dyplomami i pucharami, oprócz tego każda drużyna otrzymała dyplom za udział, oraz każdy z zawodników dostał pamiątkowy dyplom i medal za uczestnictwo w lidze.

Dziecięca Liga Orlika Salos 2017 zakończyła się w świetnej atmosferze. Gra fair play, piękna walka o każdy metr boiska, piękne bramki i dobra zabawa towarzyszyły turniejom od samego początku do końca.

Dziękujemy wszystkim drużynom, trenerom, zawodnikom i kibicom za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że w kolejnej odsłonie Dziecięcej Ligi Orlika Salos rywalizacja i zabawa również będzie na wysokim poziomie. Zapraszamy na nią już jesienią. Więcej informacji po wakacjach.