Eliminacje do Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej

DUŻY, WIELKI, NAJWIĘKSZY, wspaniały sukces naszego Salosu !!!

W dniu wczorajszym, czyli 13 maja 2017 r. w naszym pięknym Toruniu odbyły się Eliminacje Inspektorialne (Inspektoria św. Wojciecha) do Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej w piłce nożnej 6-cio osobowej chłopców Kategoria C, czyli rocznik 2004 i młodsi.

Organizatorem był nasz skromny i początkujący (dopiero trzeci rok istnienia) klub Salos Toruń.

W turnieju eliminacyjnym wystąpiły zespoły ; Salos Słupsk, Salos Przeczno

i Salos Toruń.

Wyniki meczy:

1. Salos Toruń- Salos Przeczno

4---- 2

bramki dla Torunia:

Stec Wojciech 2, Krzyżanowski Jakub 1, Stec Stanisław 1,

bramki dla Przeczna:

Orczykowski Szymon 1, Kuźba Marcin 1

1. Salos Słupsk- Salos Przeczno

1---1

brama dla Słupska: Pietkiewicz Filip

bramka dla Przeczna: Kurzeja Hubert

1. Salos Toruń- Salos Słupsk

3---0

bramki dla Torunia: Stec Wojciech 2, Krzyżanowski Jakub 1

Tabela :

1. Salos Toruń 6 pkt bramki 7-2
  2. Salos Przeczno 1 pkt bramki 3-5
  3. Salos Słupsk 1 pkt bramki 1-4

Bezpośredni awans do OIMS wywalczył zespół Salos Toruń, który wystąpił w składzie: Paweł Grabowski(b) Krzysztof Szudy(kapitan), Wojciech Stec, Stanisław Stec, Damian Manikowski, Jakub Krzyżanowski, Bartosz Borowiec, Eryk Weinkauf i Michał Karczewski.

Zespołem zwycięsko dowodził trener Marcin Gębicki.

Wszyscy mocno zasłużyli na złote medale, które oczywiście otrzymali.

BRAWO, BRAWO, BRAWO !!!

Teraz przed nami, jako nagroda za zwycięstwo, udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej, które odbędą się w Krakowie(połowa września 2017). Ten zespół wykonał kawał ciężkiej pracy i swoimi wynikami bardzo zasłużył, by do Krakowa pojechać.

W związku z tą imprezą, poszukujemy sponsorów na tak duży, daleki i kilkudniowy wyjazd. Zapraszamy do pomocy i współpracy.

Dziękujemy za wszelką pomoc w organizacji tego turnieju, a ks. Krzysztofowi Tylutkiemu specjalnie podziękowania za poprowadzenie modlitwy i opiekę duchową nad uczestnikami.