Turniej Mikołajkowy o Puchar ks. Dyrektora Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu 17.12.2016r.

Czy jest coś przyjemniejszego dla dzieci jak wolna sobota spędzona na sportowo? Raczej nie ma!

I dlatego też właśnie SL Salos Toruń zorganizował turniej piłkarski rocznika 2008. Dzięki zgodzie ks. Dyrektora Mariusza Witkowskiego areną rywalizacji było nasze boisko pod halą/balonem. Celem turnieju, pierwszego rozegranego na naszej arenie, była integracja toruńskiego środowiska piłkarskiego, promocja naszej szkoły i Salosu oraz taki test sportowy dla naszych zawodników, by mieć porównanie jak wyglądają sportowo na tle” zawodowców „toruńskich akademii.

Wszystkie cele zostały osiągnięte.

W turnieju udział wzięły zespoły:

Football Academy Toruń, Młode Talenty Toruń, Orlik Akademia Sportu Toruń i nasz SL Salos Toruń pod dowództwem p. Jacka Olszewskiego.

Co cieszy na turniej przybyło też bardzo dużo rodziców, wszystkie miejsca na ławkach były zajęte, brawo.

Wyniki meczów były następujące:

Football Academy- Młode Talenty 5-0

Orlik Akademia Sportu –SL Salos 2-0

Młode Talent- Orlik Akademia Sportu 2-0

Football Academy-SL Salos 4-1

Orlik Akademia Sportu-Football Academy 1-5

Młode Talenty- SL Salos 1-2

Turniej wygrała zdecydowanie drużyna Football Academy 3 zwycięstwa.

Pozostałe drużyny wygrały po jednym meczu i o dalszej kolejności zdecydowały bramki, czyli 2 miejsce zajęły Młode Talenty, 3 miejsce zajęła drużyna Orlik Akademia Sportu, a nasz SL Salos pokazał polską gościnność i zajął 4 miejsce.

Był to dla nas bardzo wartościowy sprawdzian, teraz tylko więcej treningów , a wyniki będą coraz lepsze.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i obecnych kibiców.

Nasza drużyna SL Salos Toruń wystąpiła w składzie: Podolak Piotr, Podolak Paweł, Żołądź Tymoteusz, Gryń Mateusz, Rozmarynowicz Kosma, Bańkowski Tomasz, Aleksander Skinder, Kmiecik Franciszek, Manikowski Michał i Redman Karol.

Do zobaczenia już wkrótce w następnym turnieju.