Finał finałów, czyli wspaniały mecz naszej drużyny rocznika 2004.

W meczu o złoty medal SLB nasz zespół pod dowództwem trenera p. Marcina Gębickiego w składzie: Paweł Grabowski, Damian Manikowski, Wojciech Stec, Stanisław Stec, Krzysztof Szudy, Jakub Krzyżanowski, Eryk Weinkauf, Kacper Olejnik, Bartek Borowiec, Michał Karczewski i Wojciech Sielatycki. Zespół mierzył się z drużyną BACH Brąchnowo. To bardzo mocny zespół zaprzyjaźniony z nami.
Od początku meczu obydwa zespołynarzuciły tak duże tempo gry, że były obawy, iż zawodnicy mogą mieć problemy z siłami do końca spotkania. Niesamowita gra, duże tempo z obu stron i cały czas oczekiwanie „kto kogo przełamie”, nikt nie odstawia nogi nie wozi się na boisku, tylko tempo i do przodu. Powoli, powoli dzięki szybkiej i kombinacyjnej grze w ataku i bardzo uważnej grze w obronie, zaczęliśmy zyskiwać przewagę. Wreszcie pierwsze dwie bramki i pierwsza połowa 2-0. W drugiej połowie coraz szybciej i szybciej, i przeciwnik wreszcie pękł. Bach walczył, ale to już my rozpędzeni dokładaliśmy kolejne bramki. Ostatecznie wygraliśmy 9-1 . Kto by się spodziewał tak wspaniałego wyniku?