Wyjazd na mecze o medale 25 marca 2017 r.

A więc doczekaliśmy się gry o medale.

1. Drużyna naszych dzielnych rycerzy z rocznika 2008 (i młodsi ) gra w sobotę 25 marca o godzinie 15.00.

Miejsce gry jak zwykle w Bydgoszczy na hali przy ul. Pod Reglami 1.

Zawodnicy, którzy dojadą z Rodzicami lub Dziadkami proszeni są o stawienie się na hali najpóźniej o 14.15.

Natomiast zawodnicy, którzy nie mają jak dojechać proszeni są o zgłoszenie tego faktu do prezesa i dla nich będzie zbiórka i wyjazd o godzinie 13.15 sprzed Szkoły Salezjańskiej w Toruniu.

Walczymy o brązowy medal, więc prosimy o pełną mobilizację, dbanie o wyniki w nauce i zdrowie, by być w jak najlepszej formie i nastroju, oczywiście trzeba się dobrze wyspać i zjeść porządne śniadanie.

2. Drużyna naszych dzielnych rycerzy z rocznika 2004 (i młodsi ) gra w sobotę 25 marca o godzinie 18.00.

Miejsce gry jak zwykle w Bydgoszczy na hali przy ul. Pod Reglami 1.

Zawodnicy, którzy dojadą z Rodzicami lub Dziadkami proszeni są o stawienie się na hali najpóźniej o 17.15.

Natomiast zawodnicy, którzy nie mają jak dojechać proszeni są o zgłoszenie tego faktu do prezesa i dla nich będzie zbiórka i wyjazd o godzinie 16.30 sprzed Szkoły Salezjańskiej w Toruniu.

Walczymy o złoty medal, więc prosimy o pełną mobilizację, dbanie o wyniki w nauce i zdrowie, by być w jak najlepszej formie i nastroju, oczywiście trzeba się dobrze wyspać i zjeść porządne śniadanie i lekki obiad.

Zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków, rodzeństwo i sympatyków naszych drużyn na mecze o medale. Liczymy na liczny doping, który wspomoże nas w zdobywaniu jak najlepszych wyników. Do Zobaczenia!