Letni obóz piłkarski Salos Toruń w Trzęsaczu.

Zapraszamy do zapisywania się naszych zawodników na organizowany przez nasz Salos , letni obóz sportowy.

Na ten wyjazd mogą też jechać osoby, które nie trenują piłki w naszym klubie.

Miejsce obozu w urokliwym i słynącym z przepięknej plaży Trzęsaczu .

Jest to miejsce urokliwe, spokojne i o pięknych plażach.

Zakwaterowanie w domkach kempingowych na zamkniętym terenie i bezpośrednio obok boiska piłkarskiego typu Orlik.

Termin obozu wyjazd rano 27 czerwca, a powrót po południu 6 lipca 2017r.

Koszt obozu dla jednego uczestnika za całość wynosi 1270zł.

Grupa wychowawczo-trenerska będzie liczyła 3-4 osób(zależnie od ilości zapisanych chłopców.

Jedziemy autokarem, który pozostanie z nami na miejscu i będzie nam służył w razie potrzeby na wycieczki, czy wyjazdy na mecze towarzyskie itp.

Wstępny plan obozu to 2 x dziennie treningi plus mecze towarzyskie, codzienne wyjścia na plaże(kąpiel tylko w asyście ratowników), wycieczki po bardzo ładnej okolicy, przejazdy kolejką wąskotorową oraz inne gry i zabawy.

Warto jechać, kto z nami był te wie, że na pewno warto!

Prosimy o pilne zapisywanie się poprzez mail prezes.salos@gmail.com, także u p. Jadzi w sekretariacie, a w razie wątpliwości i pytać proszę o kontakt na tel. 507-975-107 lub w/w adres mailowy.

By zapisanie było ważne należy dokonać najpóźniej do 31 marca wpłaty kwoty 200 zł od uczestnika obozu na poniższe konto :

SL SALOS Toruń

konto bankowe :

CA 77194010763142549800000000

Kolejną część tj. 300 zł należy opłacić na konto do 25 kwietnia 2017r.

Pozostałą część opłaty należy uiścić do 25 maja 2017r.

Oczywiście dla osób, które potrzebują specjalne rachunki za obóz, by móc starać się o częściową refundację z funduszu socjalnego, będą one na żądanie wystawiane.

Ilość miejsc jest ograniczona.