Walczymy już o medale w Salezjańskiej Lidze w Bydgoszczy!!

18 marca br. nasze dwie drużyny wzięły udział w kolejnych meczach SLB.
Drużyna rocznika 2008 w składzie Tymoteusz Żołądz, Tomasz Bańkowski, Piotr Podolak, Paweł Podolak, Franciszek Kmiecik, Aleksander Skinder, Maksymilian Szczygielski, Michał Manikowski, Karol Redmann i Kosma Rozmarynowicz pod wodzą pana trenera Jacka Olszewskiego rozegrała dwa ciężkie mecze.

W pierwszym meczu 1/4 finału walczyliśmy o zakwalifikowanie się do strefy medalowej. Naszym przeciwnikiem był Salos Bydgoszcz.
Każdy z zespołów miał świadomość, że ten mecz decyduje o wejściu do walki o medale, więc było twardo, zacięcie, czasami bardzo ostro i szybkie tempo gry.
Tym bardziej nas cieszy, że wygraliśmy 3-0 (wyszarpaliśmy to zwycięstwo), po bramkach Piotra Podolaka 2 i Aleksandra Skindera 1, brawo- brawo- barwo !!!

Drugi mecz z Młodą Polonią Bydgoszcz decydował już o wejściu do finału ligi, przeciwnik to zdecydowany faworyt rozgrywek.
Nasi chłopcy walczyli jak lwy, nie mieliśmy trochę szczęścia i zbyt mało doświadczenia na takim poziomie rozgrywek.
Przegraliśmy 2-4, bramki dla nas zdobyli Piotr Podolak i Tomasz Bańkowski
.
Teraz przed nami mecz o brązowy medal, czyli o 3 miejsce w rozgrywkach. Brawo za walkę i piękną sportową postawę zawodnikom i najlepszemu trenerowi.

Natomiast nasz zespół rocznika 2004 w składzie: Damian Manikowski, Wojciech Stec, Stanisław Stec, Jakub Krzyżanowski, Wojciech Sielatycki, Kacper Olejnik , Eryk Weinkauf, Bartek Borowiec, Krzysztof Szudy, Michał Karczewski pod wodzą naszego znakomitego trenera pan Marcina Gębickiego, rozegrał decydujący mecz 1/2 finału.
Wygrany dostawał prawo gry o złoty medal SLB.
Naszym przeciwnikiem był Salos Bydgoszcz. Po trochę niespokojnym meczu odnieśliśmy zwycięstwo 5-2. Finał stanął dla nas otworem. BRAWO dla całej ekipy !!!!
Bramki strzelili dla nas Wojciech Stec 3 i Jakub Krzyżanowski 2.

Teraz obydwie drużyny w najbliższą sobotę 25.03. rozegrają decydujące o medalach, ostatnie mecze w ramach SLB. Potrzebna modlitwa o zdrowie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy dowieźli i dopingowali nasze dzieci na mecze do Bydgoszczy.